Dárkové balíčky

Potřebujete najít výrobek?


E-shop provozuje:
FunConcept s.r.o.


E-mail: info@funconcept.cz

Anální potěšení, hračky pro zkušené


Hračky používané při analním sexu jsou stále oblíbenější. Pokud jste zatím otáleli s jejich vyzkoušením, možná už nadešel ten správný čas.

Anální potěšení B BALL UNO

B BALL UNO
Velikost: 7,3c, Ø 1,8 -3,2 cm

Cena: 790,- Kč

Anální potěšení B BALL UNODetaily

Anální potěšení B BALLS

B BALLS
Velikost: 12,6 Ø 3,2-3,7 cm

Cena: 895,- Kč

Anální potěšení B BALLSDetaily

Anální potěšení Bendybeads

Bendybeads
Velikost: 26,2 Ø 2 - 3,4 cm

Cena: 490,- Kč

Anální potěšení BendybeadsDetaily

Anální potěšení BOOTIE L

BOOTIE L
Velikost: 11,1 cm x 1,9 - 4,05 cm

Cena: 790,- Kč

Anální potěšení BOOTIE LDetaily

Anální potěšení BOOTIE M

BOOTIE M
Velikost: 9,3 cm x 1,7 - 3,5 cm

Cena: 650,- Kč

Anální potěšení BOOTIE MDetaily

Anální potěšení BOOTIE RING

BOOTIE RING
Velikost: viz. obrázek s rozměry

Cena: 945,- Kč

Anální potěšení BOOTIE RINGDetaily

Anální potěšení BOOTIE S

BOOTIE S
Velikost: 7.6 Ø 2,5 cm

Cena: 490,- Kč

Anální potěšení BOOTIE SDetaily

Anální potěšení BOOTIE SET

BOOTIE SET
Velikost: 3 velikosti

Cena: 1 590,- Kč

Anální potěšení BOOTIE SETDetaily

Anální potěšení Boss

Boss
Velikost: 18 Ø 4,2 cm

Cena: 1 290,- Kč

Anální potěšení BossDetaily

Anální potěšení Bouncer

Bouncer


Cena: 1 790,- Kč

Anální potěšení BouncerDetaily

Anální potěšení Duke

Duke
Velikost: 16,7 Ø 3,7 cm

Cena: 1 650,- Kč

Anální potěšení DukeDetaily

Anální potěšení Flexi Felix

Flexi Felix
Velikost: 32 Ø 1,8 - 2,3 cm

Cena: 490,- Kč

Anální potěšení Flexi FelixDetaily

Anální potěšení Hugo

Hugo
Velikost: 13.1 x 16.8 x 4.1 cm

Cena: 0,- Kč

Anální potěšení HugoDetaily

Anální potěšení New Wave

New Wave
Velikost: 33 Ø 4,3 cm

Cena: 1 990,- Kč990,- Kč

Anální potěšení New WaveDetaily

Anální potěšení Share

Share
Velikost: 10 cm / 16 cm

Cena: 1 990,- Kč

Anální potěšení ShareDetaily

Anální potěšení ShareVibe

ShareVibe
Velikost: 21,9 Ø 2,7-3,8 cm

Cena: 2 690,- Kč

Anální potěšení ShareVibeDetaily

Anální potěšení Tano 2

Tano 2
Velikost: 11,1x8,6 cm

Cena: 1 645,- Kč

Anální potěšení Tano 2Detaily

Anální potěšení Earl

Earl
Velikost: 9,6x3,2 cm

Cena: 55 000,- Kč

Anální potěšení EarlDetaily

 

Anální erotické pomůcky jsou určeny k stimulaci análního otvoru a mohou je používat ženy i muži. Existuje celá řada análních erotických pomůcek. Mezi ty nejběžnější patří anální vibrátory a anální dilda. Existují také tzv. share dilda, která vám umožní své zážitky sdílet i s partnerem či partnerkou. Doporučujeme vždy používat erotické pomůcky, které jsou navrženy speciálně pro řitní otvor - mají tzv. bezpečnostní protizákluzovou patku. Hlavním důvodem není hygiena, ale skutečnost, že celé dildo (vibrátor) může zajet do střev. V takovém případě je nutný chirurgický zákrok.

 

Anální erotické pomůcky bývají vyrobeny z různých materiálu, liší se barvou i tvarem. Většina análních erotických pomůcek na Funconcept.cz je vyrobena z lékařského silikonu, popřípadě z ABS plastu. Výjimkou je luxusní dildo Earl, které je vyrobeno buď z ryzí oceli nebo je pozlaceno osmnácti-karátovým zlatem.

 

Dilda určená pro anální potěšení jsou vytvarována pro co nejlepší zavedení a stimulaci. Dildo Bootie je flexibilní a zároveň dostatečné tuhé, přesně zapadne do vašeho zadečku. Tvar dilda Wanda mluví sám za sebe. Toto dildo je možné snadno přisát i na hladké povrchy jako je plovoucí podlaha, dlažba nebo vana. Černé dildo Cavalier je opravdový kavalír. Má pružné tělo, které je zároveň dostatečně stabilní a lze jej také přisát k hladkým povrchům.
Anální dilda určená ke stimulaci prostaty mají velmi štíhlý a elegantní tvar. Jsou promyšlena do nejjemnějšího detailu. Tyto elegantní erotické pomůcky vám budou tím nejlepším průvodcem a učitelem současně. Vyzkoušejte Boba nebo si dopřejte opravdový luxus se zlatým Earlem.

 

Dildo Bloomy má zvláštní tvar, který ovšem oceníte hned při prvním použití. Je určen pro začátečníky i zkušené a jeho univerzální tvar respektuje ženskou i mužskou anatomii a velmi dobře stimuluje prostatu. Uchopení za „Royal Curl" usnadňuje jeho použití a současně chrání před celkovým zavedením. Flexi Felix je černý ďáblík, který má pružné a ohebné tělo se skládající se z několika elipsovitých článků.

 

Pomocí dilda Share, jak už název napovídá, budete moci své prožitky sdílet s partnerkou nebo partnerem. Větší konec optimálně zapadá do pochvy a díky zvednuté části lépe drží. Štíhlý konec pak stimuluje mužský G-bod - prostatu. Je možné použít dildo i naopak. Žena si zasune do pochvy kratší část a delší částí stimuluje svého partnera nebo partnerku. Dilda share jsou určeny pro zkušenější uživatele. Můžete si vybrat, kromě dilda Share máme i dildo XS, které je menší a dildo XL, které díky většímu rozměr a strukturovanému povrchu zvyšuje stimulaci a překvapí vás nepoznaným zážitkem.

 

V naší nabídce najdete také anální vibrátor Billy od společnosti Lelo. Billy je určen ke stimulaci prostaty. Pět masážních módů zajišťuje trvalou a pohodlnou kontrolu při použití, pro každý mód je možné regulovat intenzitu vibrací. Anální vibrátor Billy je dobíjecí a můžete ho používat samostatně nebo se svou partnerkou či partnerem.
Při používání análních erotických pomůcek jsou lubrikanty obzvlášť důležité. V konečníku není přirozené zvlhčení a při použití lubrikantu zabráníte vzniku případných ranek a odřenin.