Dárkové balíčky

Potřebujete najít výrobek?


E-shop provozuje:
FunConcept s.r.o.


E-mail: info@funconcept.cz

Kosmetika, pro krásu


Naše kosmetika ještě umocní nezapomenutelné okamžiky a zvýší erotické vnímání nejen vaše ale i vašeho partnera. Příjemná vůně podporuje stimulaci erotických zón.

Kosmetika REJOUISSANCE parfém pro muže (EDP)

REJOUISSANCE parfém pro muže (EDP)
Velikost: 100 ml

Cena: 1 890,- Kč

Kosmetika REJOUISSANCE parfém pro muže (EDP)Detaily

Kosmetika REJOUISSANCE parfém pro ženy (EDP)

REJOUISSANCE parfém pro ženy (EDP)
Velikost: 50 ml

Cena: 1 649,- Kč

Kosmetika REJOUISSANCE parfém pro ženy (EDP)Detaily

Kosmetika REJOUISSANCE parfém pro ženy (EDP)

REJOUISSANCE parfém pro ženy (EDP)
Velikost: 100 ml

Cena: 2 190,- Kč

Kosmetika REJOUISSANCE parfém pro ženy (EDP)Detaily

Kosmetika Vůně na povlečení

Vůně na povlečení
Velikost: 15 ml

Cena: 685,- Kč

Kosmetika Vůně na povlečeníDetaily

Masážní svíčky

Kosmetika Masážní svíčka

Masážní svíčka
Velikost: 15 ml

Cena: 110,- Kč

Kosmetika Masážní svíčkaDetaily

Kosmetika Masážní svíčka

Masážní svíčka
Velikost: 120 ml

Cena: 795,- Kč

Kosmetika Masážní svíčkaDetaily

Kosmetika Okouzlující masážní svíčka (Bewitching Candle)

Okouzlující masážní svíčka (Bewitching Candle)
Velikost: 120g

Cena: 795,- Kč

Kosmetika Okouzlující masážní svíčka (Bewitching Candle)Detaily

Kosmetika Třpytivá masážní svíčka

Třpytivá masážní svíčka
Velikost: 150 g

Cena: 790,- Kč

Kosmetika Třpytivá masážní svíčkaDetaily

Slíbatelné tělové pudry

Kosmetika Slíbatelný tělový pudr

Slíbatelný tělový pudr
Velikost: 30 ml

Cena: 995,- Kč

Kosmetika Slíbatelný tělový pudrDetaily

Intimní masážní gely

Kosmetika Twenty One lubrikační gel

Twenty One lubrikační gel
Velikost: 100 ml

Cena: 695,- Kč

Kosmetika Twenty One lubrikační gelDetaily

Masážní oleje

Kosmetika Masážní lubrikační gel ALLOVER

Masážní lubrikační gel ALLOVER
Velikost: 100 ml

Cena: 795,- Kč

Kosmetika Masážní lubrikační gel ALLOVERDetaily

Kosmetika Masážní olej

Masážní olej
Velikost: 100 ml

Cena: 795,- Kč

Kosmetika Masážní olejDetaily

Kosmetika Okouzlující masážní olej (Bewitching Oil)

Okouzlující masážní olej (Bewitching Oil)
Velikost: 100 ml

Cena: 795,- Kč

Kosmetika Okouzlující masážní olej (Bewitching Oil)Detaily

Slíbatelné tělové barvy

Slíbatelné elixíry

 

Existuje bezpočet různých erotických pomůcek, které vám pomohou objevit skryté touhy. Při milostné předehře se lze ale mnohdy obejít i bez erotických pomůcek. Koupel, masáž nebo malování na tělo dokáží divy. Z tohoto důvodu bychom ani v milostném životě neměli zapomínat na kosmetiku. A nemluvíme o obyčejné kosmetice. Kosmetika, kterou nabízená na Funconcept.cz, je speciálně vyvinuta tak, aby zpříjemnila a umocnila vaše sexuální zážitky. Tato kosmetika stimuluje všechny vaše smysly a příjemná vůně vás ihned navnadí.

 

V naší nabídce najdete celou řadu erotických kosmetických přípravků, vybere si každý. Máme zde masážní svíčky, gely i oleje, slíbatelné tělové pudry, elixíry a barvy a také jednu specialitu - stimulační sprej. Kolekce kosmetických výrobků od společnosti Fun Faktory je výstižně nazvaná Love youself.

 

Masážní svíčka Allume moi s vůni skořice, bílého květu a ambry vás uklidní i nažhaví zároveň. Svíčka obsahuje několik druhů olejů, které zvýrazní romantickou atmosféru a zároveň hydratují vaši pokožku. Její použití je velmi snadné: stačí svíčku zapálit a nechat rozehřát a poté nanášet na pokožku a jemně vmasírovat. Intimní masážní gely Enflamme moi a Frisonne moi jsou ideální pro partnerskou předehru. Gel Frissone moi s mentolem je příjemně chladivý a osvěžující a je ideální na horké letní dny. Naopak gel Enflamme moi vás díky svému hřejivému pocitu rozpálí. Masážní olej Satine moi působí jako afrodisiakum. Přírodní olej se skvěle roztírá, oba vás rozpálí a navíc působí hydratačně.

 

Slíbatelný tělový pudr Sublime moi se nanáší na tělo pomocí hedvábného štětečku. Jeho vzrušující vůně vás dostane. Pokud máte raději vlhčí pocit, vyzkoušejte slíbatelný olej Savoure moi. Důkladně jej vmasírujte do těla partnera/partnerky včetně intimních partií. Příjemná vůně a lesklá pokožky partnera/partnerky - to je neodolatelná kombinace. A co teprve, když na namazaná místa zafoukáte...

 

Ještě jste nevyzkoušeli malování na tělo? Pak musíte zkusit naše slíbatelné barvy Colore moi. Jsou k dostání v osmi různých barvách. Pro opravdu dokonalé umělecké výsledky doporučujeme nanášet barvy Colore moi pomocí štětce.

 

Dopřejte si skvělou předehru ve vaně s perličkami do koupele Petille moi. Tento výrobek patří také do kolekce Love yourself. Vonné perličky čistí pokožku a zbarvují vodu doruda. Koupel s perličkami s vůní granátového jablka, brazilského pomeranče a sicilského citronu vás uvolní a vybudí vaše smysly. Balení obsahuje 40 perliček, pro luxusní a intenzivní prožitek doporučujeme rozpustit čtyři až pět kuliček v horké lázni.
Stimulační olej Excite moi patří mezi nejintenzivnější přípravky z kolekce Love yourself. Olej se nanáší pomocí rozprašovače a lze jej aplikovat i do intimních partií. Olej obsahuje aloe vera a panthenol, který osvěží vaši pokožku. Při použití Excite moi budou vaše sexuální prožitky silnější a delší . Olej je v dostání v modré a červené barvě.

 

Pokud máte rádi masáže, mazlení a dlouhou předehru, pak budete erotickou kosmetikou z kolekce Love yourself zcela unešeni. Je to ideální způsob, jak zajistit, aby váš milostný život nezevšedněl. Erotická kosmetika může být aplikována i na intimní místa, není ale určena pro zvlhčení během pohlavního styku. Pro takové účely doporučujeme lubrikační gely.