Dárkové balíčky

Potřebujete najít výrobek?


E-shop provozuje:
FunConcept s.r.o.


E-mail: info@funconcept.cz

Naše vibrátory - originální dárek pro Vaše blízké

Každý z nás ví, jak je v dnešní době těžké sehnat originální dárky – něco, co by si člověk sám nekoupil, přesto by ho tento dárek překvapil i potěšil. Obzvláště muži si obvykle s dárky pro ženy nevědí rady. Na našich stránkách najdete skvělé originální dárky. Mohou sloužit pro každou příležitost, ať už se jedná o dárek k narozeninám, k vánocům nebo o dárek k výročí svatby. Nechte se inspirovat nabídkou našich erotických pomůcek. Kupte dárek pro ženu, ze kterého se budete radovat oba.


 Tenga Deep Throat CUP

Tenga Deep Throat CUP
Velikost: 6,9x6,9x15,5cm/123g

Cena: 390,- Kč249,- Kč

 Tenga Deep Throat CUPDetaily

 Tenga Egg Wavy

Tenga Egg Wavy
Velikost: 5,3×5,3×7cm/47g

Cena: 199,- Kč

 Tenga Egg WavyDetaily

 Tenga Egg Misty

Tenga Egg Misty
Velikost: 5,3×5,3×7cm/47g

Cena: 199,- Kč

 Tenga Egg MistyDetaily

 Tenga Air cushion CUP

Tenga Air cushion CUP
Velikost: 6,5x6,5x15,4cm/164g

Cena: 590,- Kč490,- Kč

 Tenga Air cushion CUP Detaily

 Tenga Double Hole CUP

Tenga Double Hole CUP
Velikost: 6,6x6,6x15,5cm/213g

Cena: 550,- Kč390,- Kč

 Tenga Double Hole CUP Detaily

 Tenga Flip Hole Black

Tenga Flip Hole Black
Velikost: 8,5x6,8x17,5cm/537g

Cena: 2 490,- Kč1 790,- Kč

 Tenga Flip Hole BlackDetaily

 Tenga Eggs Mix

Tenga Eggs Mix
Velikost: 5,3×5,3×7cm/47g

Cena: 1 194,- Kč849,- Kč

 Tenga Eggs MixDetaily

 Tenga Flip Hole White

Tenga Flip Hole White
Velikost: 8,5x6,8x17,5cm/558g

Cena: 2 490,- Kč1 790,- Kč

 Tenga Flip Hole WhiteDetaily

 Tenga 3D ZEN

Tenga 3D ZEN
Velikost: 7,3x7,3x15,7cm (vč. obalu)

Cena: 890,- Kč790,- Kč

 Tenga 3D ZENDetaily

 Tenga 3D SPIRAL

Tenga 3D SPIRAL
Velikost: 7,3x7,3x15,7cm (vč. obalu)

Cena: 890,- Kč

 Tenga 3D SPIRALDetaily

 Partner Toy

Partner Toy
Velikost: 7 / 8 cm x 1,7-2 cm

Cena: 1 290,- Kč790,- Kč

 Partner ToyDetaily

 COBRA Libre 2

COBRA Libre 2
Velikost: 16 Ø 6 cm

Cena: 3 490,- Kč

 COBRA Libre 2Detaily

 Tiani 2

Tiani 2
Velikost: 8,4x4,2x2,8 cm

Cena: 3 850,- Kč

 Tiani 2Detaily

 Tiani 3

Tiani 3
Velikost: 7,8x4,5x3,2 cm

Cena: 3 990,- Kč

 Tiani 3Detaily

 Elise 2

Elise 2
Velikost: 22x4,2x3,6 cm

Cena: 4 890,- Kč

 Elise 2Detaily

 

Na stránkách Funconcept najdete velké množství erotických pomůcek. Pokud jste v této oblasti nováčkem, může být pro vás obtížné si vybrat tu nejvhodnější erotickou pomůcku nebo ten nejlepší dárek pro své blízké. Proto jsme připravili tuto sekci, kde je zahrnuto naše nejoblíbenější zboží. Právě velký prodej těchto výrobků je pro vás zárukou toho, že zboží opravdu využijete. Jsou to osvědčené originální dárky.

 

Nejoblíbenější erotickou pomůckou jsou samozřejmě vibrátory. Letošní novinkou v oblasti erotického zboží jsou masturbátory pro muže. Masturbátory jsou velmi nenápadné, přesto mužům přináší ohromné potěšení. Pokud váš přítel hodně cestuje, není snad nápaditější dárek k výročí.

 

Vibrátor je erotická pomůcka, která pomocí vibrací stimuluje erotogenní zóny a pomáhá k dosažení orgasmu ženám i mužům. Nabídka vibrátorů je velmi široká, liší se tvarem, použitým materiálem i barvou. Vibrátory z naší nabídky jsou vyrobeny ze 100% silikonu popř. ABS plastu, které jsou hypoalergenní, snadno omyvatelné a zcela bezpečné.

 

Mezi nejprodávanější vibrátory na Funconcept.cz patří vibrátor Delight. Jedná se o první vibrátor na světě, který získal prestižní mezinárodní ocenění za design. Pomocí tohoto vibrátoru můžete zároveň stimulovat G-bod i klitoris. Má zcela originální tvar připomínající mořského koníka a je k dostání ve třech barevných kombinacích: bílo-černá, tyrkysovo-modrá, růžovo-fialová. Vibrátor je dodáván s elegantní skříňkou, která je určena pro úschovu a zároveň i jako dobíječka. Delight je dle našeho názoru ten nejlepší dárek pro ženu. Potěšení z něj budeme mít oba.

 

Černý vibrátor Elise je díky svému tvaru zcela nenápadný. Je speciálně navržen tak, aby ho bylo možné použít ke stimulaci G-bodu i klitorisu. Krteček Dingy Digger má vtipně řešený design, který je zároveň velmi účelný. Navíc je odolný vůči tekoucí vodě, takže jej lze použít i ve sprše. Vibrátory Little Paul a Patchy Paul II mají přibližně stejný tvar. Oba jsou speciálně vytvarovány tak, aby jejich čumáček stimuloval G bod. Little Paul je mnohem menší, a proto je vhodný pro ženy, které hodně cestují. Little Paul se vejde do každé kabelky, ideální dárek k narozeninám pro velmi zaměstnané ženy. Vibrátor Semirealistic svým tvarem připomíná penis. Na těle má řadu záhybů, které jsou zárukou velmi intenzivní stimulace. Stačí si jen vybrat barvu. Vibrátor Laya bude stimulovat všechny erotogenní zóny na vašem těle. Je víceúčelový, velmi intenzivní a pouhým stiskem tlačítka můžete regulovat vibrace nebo vyzkoušet přednastavené masážní programy. Z erotického zboží jsou vibrátory dle našeho názoru těmi nejlepšími dárky pro ženy.

 

Masturbátory pro muže od společnosti Tenga (tzv. onacups) jsou zcela revoluční. Poskytují mužům totiž nezapomenutelné zážitky z masturbace. V nabídce této společnosti je pět základních modelů. Tenga Air Cushion Cup pracuje na principu vzduchového polštáře. Tento masturbátor obepíná penis a vzduchové komůrky umožňují změnu tlaku v masturbátoru. Tenga Deep Throat Cup přináší zážitky podobné orálnímu sexu. Speciální ventil vytvoří virtuální vakuum uvnitř masturbátoru a navozuje pocit skutečného sání. Double Hole Cup masturbátor má dva otvory, „přední“ otvor obepíná penis, zatímco ten „zadní“ otvor je velmi úzký. Ideální pro homosexuální páry. Masturbátor Tenga Rolling Head Cup se nasazuje na žalud penisu a zasouvá se dovnitř a ven, je možné jej také otáčet doprava a doleva. Při použití Tenga Soft Tube Cup můžete přesně kontrolovat intenzitu stimulace pomocí stisku masturbátoru. Můžete penis zasouvat a vysouvat, natáčet, naklánět a mačkat.

 

Tenga Flip Hole je nejlepší mužský masturbátor na trhu. Jeho vnitřek je vyroben z velmi měkkého materiálu a struktura vnitřního pouzdra je speciálně navržena. Pouzdro je pružné a ovládací tlačítka umožňují celkovou kontrolu nad stimulací penisu. Tuto pomůcku lze úplně otevřít, lehce se ovládá a jednoduše omývá. Skvělý typ na dárek k vánocům pro všechny uvědomělé ženy, které chápou, že jejich partner si to někdy radši udělá sám.

 

Už vás o Velikonocích nebaví pořád barvit vajíčka? Vymrská vás stejně jenom partner? Pak mu tentokrát dejte speciální vajíčka a uvidíte, jakou bude mít radost. Jsou zde Tenga Egg masturbátory, které mají tvar vajíčka. Tyto pomůcky jsou dokonale elastické a přizpůsobí se každé velikosti. Jejich použití je velmi jednoduché, stačí rozbalit vajíčko, kápnout lubrikační gel a je to. Tenga eggs jsou jako stvořené na cestování. Jsou malé, diskrétní a jsou vždy po ruce.

 

Všechny naše výrobky jsou dodávány v diskrétním balení. Pro ještě větší zážitek z vaší erotické pomůcky doporučujeme zakoupit také lubrikant. A pokud chcete některý z výrobků věnovat jako dárek, v sekci příslušenství najdete krásnou dárkovou krabičku.