Dárkové balíčky

Potřebujete najít výrobek?


E-shop provozuje:
FunConcept s.r.o.


E-mail: info@funconcept.cz

Dilda, nevibrační hračky


Dildo je nevibrační erotická pomůcka obvykle ve tvaru penisu. Používala se už v dobách starověkého Říma, tehdy byla vyrobena ze slonoviny či vzácných dřevin, dnes převažuje silikon nebo latex. U nás jsou k dostání i luxusní dilda vyrobená z ryzího zlata. Kdo by nechtěl zažít ten chladivý pocit……

Nevibrační hračky Amor

Amor
Velikost: 13,5 Ø 3,5 cm

Cena: 990,- Kč

Nevibrační hračky AmorDetaily

Nevibrační hračky Boss

Boss
Velikost: 18 Ø 4,2 cm

Cena: 1 290,- Kč

Nevibrační hračky BossDetaily

Nevibrační hračky Bouncer

Bouncer


Cena: 1 790,- Kč

Nevibrační hračky BouncerDetaily

Nevibrační hračky Buck dich

Buck dich
Velikost: 31,5 cm Ø 4,4 cm (12,9 cm), 390g

Cena: 2 190,- Kč

Nevibrační hračky Buck dichDetaily

Nevibrační hračky Magnum

Magnum
Velikost: 18,1 Ø 3,8 cm

Cena: 1 290,- Kč

Nevibrační hračky MagnumDetaily

Nevibrační hračky New Wave

New Wave
Velikost: 33 Ø 4,3 cm

Cena: 1 990,- Kč990,- Kč

Nevibrační hračky New WaveDetaily

Nevibrační hračky Share

Share
Velikost: 10 cm / 16 cm

Cena: 1 990,- Kč

Nevibrační hračky ShareDetaily

Nevibrační hračky Strap&bound - Džínový popruh Fun Factory

Strap&bound - Džínový popruh Fun Factory


Cena: 2 490,- Kč

Nevibrační hračky Strap&bound - Džínový popruh Fun FactoryDetaily

Nevibrační hračky Earl

Earl
Velikost: 9,6x3,2 cm

Cena: 55 000,- Kč

Nevibrační hračky EarlDetaily

Nevibrační hračky Olga

Olga
Velikost: 19,5x5x3 cm

Cena: 18 000,- Kč

Nevibrační hračky OlgaDetaily

 

Dilda jsou erotické pomůcky určené k penetraci. Pro co nejpříjemnější zavedení dilda se doporučuje použít lubrikační gel. Existuje mnoho typů těchto erotických pomůcek, liší se tvarem, materiálem, barvou i velikostí.

 

Dilda bývají obvykle speciálně vytvarována jako penis a někdy mají i varlata. Dilda, která jsou určena k anální stimulaci mají většinou trochu odlišný tvar. Celkově lze dilda rozdělit do několika kategorií. Jsou zde dilda, jejichž tvar přesně kopíruje tvar penisu. Tyto dilda se používají k zavedení do pochvy nebo análního otvoru. Sem patří například dildo Bandito, které má hebký a luxusně lesklý povrch. Dále to jsou dilda, jejichž tvar připomíná například nějaké zvíře (viz Paddy Penguin ve tvaru tučnáka). Tato dilda bývají speciálně navržena tak, aby co nejlépe stimulovala ta nejcitlivější místa.

 

Dilda určená pro anální potěšení jsou vytvarována pro co nejlepší zavedení a stimulaci. Anální dilda určená ke stimulaci pánského G bodu - prostaty, mají velmi štíhlý a elegantní tvar. Například dildo Bob je promyšleno do nejjemnějšího detailu. Tato elegantní erotická pomůcka Vám bude tím nejlepším průvodcem a učitelem současně.

 

Podobná jsou i dilda určená speciálně ke stimulaci G bodu. Tato dilda jsou použitelná oboustranně, což zaručuje ten nejlepší prožitek. Ella má sametový povrch broušeného lékařského silikonu a díky dokonalému funkčnímu designu je Ella potěšením nejen pro oko, ale i pro tělo. Nezvykle tvarované dildo Curve má navíc speciální vyklenutí pro Váš klitoris.

 

V neposlední řadě jsou zde i tzv. share dilda, která vám umožní sdílet potěšení se svým partnerem nebo partnerkou. Použití je variabilní. Například při zavedení většího konce do pochvy, stimuluje štíhlý konec prostatu. Při zasunutí do pasivní partnera či partnerky share dildo intenzivně stimuluje klitoris i G bod aktivní partnerky. Share dilda přináší nezapomenutelné oboustranné zážitky bez potřeby kalhotek s popruhy na dildo. Dildo Share XL má větší rozměr a strukturovaný povrch. Struktura povrchu zvyšuje stimulaci a překvapí nezvyklým zážitkem.
Výběr materiálů, ze kterých je dildo vyrobeno je široký. Většina produktů na Funconcept.cz je vyrobena z lékařské silikonu, který patří k nejbezpečnějším materiálům vůbec. Je totiž odolný, hypoalergenní, snadno omyvatelný a pachově neutrální. Pro milovníky luxusu zde máme i dilda z ryzí oceli, která mohou být pozlacená. Chladivý pocit vám totiž může přinést dvojnásobné potěšení. Erotická pomůcka Olga je určena ke stimulaci G-bodu, a luxusní Earl je promyšlen do nejjemnějšího detailu a je určen pro stimulaci a masáž prostaty.
Některá dilda mají stabilní podstavec, který umožňuje pohodlné držení v roce. Tato dilda (například Cavalier) lze umístit i do kalhotek s popruhy a můžete je snadno přisát i na hladké povrchy jako je plovoucí podlaha, dlažba nebo vana.

 

Všechna dilda prodávaná na Funconcept.cz jsou dodávána se vzorkem lubrikačního gelu. Veškeré naše produkty jsou také dodávány v diskrétním balení. Pro co nejkvalitnější sexuální zážitek doporučujeme zároveň objednat i lubrikant.