Dárkové balíčky

Potřebujete najít výrobek?


E-shop provozuje:
FunConcept s.r.o.


E-mail: info@funconcept.cz

Smartballs, venušiny kuličky - nenápadná rozkoš


Venušiny kuličky přináší ženám nemalé požitky. Jejich použitím procvičujete poševní svalstvo, což kromě umocnění sexuálního prožitku může přispívat i k rekonvalescenci po těhotenství nebo jako ideální prevence proti inkontinenci.

Venušiny kuličky Ami

Ami
Velikost: sada (3 kusy)

Cena: 1 590,- Kč1 290,- Kč

Venušiny kuličky AmiDetaily

Venušiny kuličky Ami+

Ami+
Velikost: 136g

Cena: 690,- Kč

Venušiny kuličky Ami+Detaily

Venušiny kuličky B BALL UNO

B BALL UNO
Velikost: 7,3c, Ø 1,8 -3,2 cm

Cena: 790,- Kč

Venušiny kuličky B BALL UNODetaily

Venušiny kuličky B BALLS

B BALLS
Velikost: 12,6 Ø 3,2-3,7 cm

Cena: 895,- Kč

Venušiny kuličky B BALLSDetaily

Venušiny kuličky Hula

Hula
Velikost: 9,8x3,8x3,7 cm

Cena: 4 890,- Kč

Venušiny kuličky HulaDetaily

Venušiny kuličky Luna

Luna
Velikost: 8,9x3,5x1,6 cm

Cena: 1 490,- Kč1 190,- Kč

Venušiny kuličky LunaDetaily

Venušiny kuličky Luna mini

Luna mini
Velikost: 7,5x3,0x1,0 cm

Cena: 1 490,- Kč

Venušiny kuličky Luna miniDetaily

Venušiny kuličky Luna Noir

Luna Noir
Velikost: 7,5x3x1 cm

Cena: 1 050,- Kč

Venušiny kuličky Luna NoirDetaily

Venušiny kuličky Lyla 2

Lyla 2
Velikost: 8x3,3x3,2 cm

Cena: 3 990,- Kč

Venušiny kuličky Lyla 2Detaily

Venušiny kuličky Smartballs teneo duo

Smartballs teneo duo
Velikost: 17 Ø 3,2 / 3,6 cm

Cena: 629,- Kč

Venušiny kuličky Smartballs teneo duoDetaily

Venušiny kuličky Smartballs teneo uno

Smartballs teneo uno
Velikost: 11,5 Ø 3,6 cm

Cena: 449,- Kč

Venušiny kuličky Smartballs teneo unoDetaily

 

Dnes ženy mnohem více než kdykoliv předtím vyžadují plnohodnotný sexuální život. Je známo, že po porodu a s přibývajícím věkem slábne poševní svalstvo a svaly celé pánevní oblasti, což může vést k snížení příjemných pocitů nebo dokonce ke ztrátě orgasmu. Může se to projevit i samovolným únikem moči, tzv. inkontinencí. Naštěstí existují způsoby, jak poševní svalstvo a svaly pánevního dna opět zpevnit, což se projeví i na kvalitě sexuálního života.

 

Poševní svaly můžete jednoduše procvičovat pomocí kegelových cviků například při močení a to tak, že cíleně zeslabujete a zesilujete proud moči. Dalším jednoduchým způsob je tento: strčíte si do pochvy prst (popř. nějaký jiný předmět) a snažíte se pomocí poševních svalů prst zmáčknout. Pokud cítíte tlak kolem prstu, pak cvičíte správně.

 

Existuje i jiný způsob, jak procvičovat poševní svaly. Erotická pomůcka nazvaná venušiny kuličky je pro tyto účely ideální. Venušiny kuličky se vkládají do vagíny. Kuličky v sobě obsahují ještě menší kuličky, které při pohybu vytvářejí vibrace. Tyto vibrace se přenášejí přes vnější kuličku na stěny pochvy. Aby Venušiny kuličky fungovaly musí se žena po jejich zavedení do pochvy pohybovat například chodit, tančit nebo třeba cvičit. Samotné venušiny kuličky nevzrušují každou ženu a orgasmu s nimi pravděpodobně nedosáhnete. Jejich zdravotní efekt je ale jasný a dokázaný a při jejich pravidelném používání určitě zaznamenáte intenzivnější prožitek i při sexuálním styku. Venušiny kuličky lze použít i během samotného pohlavního styku. Venušiny kuličky pak stimulují penis.
Venušiny kuličky mohou být vyrobeny z různých materiálů a mohou mít různý tvar, barvu i velikost. Na Funconcept.cz nabízíme několik typů Venušiných kuliček.

 

Loveballs od společnosti Fun Factory mají jedinečný design. Struktura povrchu a lehce eliptický tvar zvýší intezitu intimní masáže. Loveballs vám zajistí tiché a velmi zřetelné prožitky. Loveballs jsou vyrobeny z materiálu Elastomer, který nevyvolává alergické reakce a je dobře omyvatelný. Loveballs jsou dostupné ve stříbrné, černé a vanilkové barvě a jejich nízká cena vás příjemně překvapí. Jako lubrikant k těmto venušiným kuličkám doporučujeme gel Bodyfluid i Toyfluid.

 

Venušiny kuličky Luna od společnosti Lelo byly vyvinuta jako modulární nástupce tradičních "gejša-kuliček". Jejich předností je mnohem větší odolnost. Balení venušiných kuliček Luna obsahuje vyměnitelné páry 28-gramových a 37-gramových kuliček, což vám umožňuje variabilně kombinovat hmotnost kuliček. Kuličky obsahují hygienickou šňůrku a jsou vodotěsné. Venušiny kuličky Luna jsou dodávány v elegantním dárkovém balení a se saténovým pouzdrem pro stylové uschování.

 

Oba produkty Smartballs Teneo Duo i Teneo Uno mají ergonomický tvar a důlek na prst „Easy-in", který zajišťuje bezproblémové zavedení. Jsou vyrobeny ze 100% lékařského silikonu a mají sametově hladký povrch. Nevyvolávají alergické reakce a jsou dobře omyvatelné teplou vodou. Můžete se zvolit barvu těchto kuliček, možné jsou kombinace růžové barvy různé intenzity a bílé a černé barvy.

 

Ať už jste po porodu, trpíte inkontinencí nebo chcete pouze posilnit poševní svaly a zajistit si tím intenzivnější sexuální prožitek během pohlavního styku, venušiny kuličky vám svaly pánevního dna zpevní. Pro snadnější zavedení venušiných kuliček doporučujeme používat lubrikant.